سفارش تبلیغ
خرید بلیط هواپیما، خرید و رزرو اینترنتی ، چارتر، سامتیک
هرکس در هر شب جمعه، سوره واقعه را بخواند، خداوند او را دوست بدارد و محبوب همه مردمانش گرداند، و هرگز در دنیا گرفتار درویشی، فقر، درماندگی و هیچ آفتی از آفات دنیا نخواهد شد و از همراه ان امیرمؤمنان خواهد بود. این سوره، ویژه امیرمؤمنان است وکسی در آنْ شریکش نیست. [امام صادق علیه السلام]
 
دوشنبه 96 آبان 15 , ساعت 2:0 صبح

اتصال سریع گوشی‌های اندرویدی به لوازم جانبی با قابلیت Fast Pair
گوگل  از قابلیت Fast Pair برای گوشی‌های اندرویدی پرده‌برداری کرد تا از این به بعد کاربران سریعتر از قبل به دستگاه‌های بلوتوثی متصل شوند.

این قابلیت که در اتصال گوشی‌ها به لوازم جانبی بلوتوثی عملکرد سریع و امنی نسبت fi گذشته دارد، مخصوص سیستم‌عامل اندروید 6.0 به بالا است. علاوه بر این نسخه 11.7 به بالای اپلیکیشن گوگل پلی سرویس باید بر روی گوشی شما نصب باشد. در حال حاضر این ویژگی جدید با ایربادها سازگاری دارد؛ مواردی همچون ایرباد گوگل پیکسل یا هندزفری Q Adapt از لیبراتون. علاوه بر این هدست‌های بی‌سیم سری Voyager 8200 به زودی مورد پشتیبانی قابلیت Fast Pair گوگل قرار خواهند گرفت.

این فناوری جدید شرکت گوگل جهت پیدا کردن لوازم جانبی از بلوتوث کم انرژی بهره برده و جهت اتصال نهایی از بلوتوث عادی استفاده می‌کند. به عنوان مثال، توجه شما را به پروسه کار برای یک دستگاه اندرویدی جلب می‌کنیم:

    یک دستگاه پشتیبان از قابلیت Fast Pair را روشن کرده و بر روی حالت اتصال قرار دهید
    اندروید در شعاع نزدیک به دنبال فرکانس BLE خواهد گشت و بسته اختصاصی قابلیت Fast Pair را شناسایی می‌کند
    این بسته برای سرور‌های گوگل ارسال می‌شود تا تصویر محصول، نام آن و اپلیکیشن همراه را دریافت کند
    یک نوتیفیکیشن با اولویت بالا جهت اتصال دستگاه برای کاربر ارسال می‌شود. این پیام شامل تصویر و نام محصول است
    پس از لمس این نوتیفیکیشن، گوگل از اتصال کلاسیک بلوتوث جهت اتصال استفاده می‌کند
    پیام موفقیت همراه با لینک دانلود اپلیکیشن اختصاصی برای کاربر ارسال می‌گردد (در صورت در دسترس بودن)

قابلیت Fast Pair

گوگل در معرفی قابلیت Fast Pair از امنیت و سرعت آن در اتصال محصولات بلوتوثی به گوشی صحبت کرده است. دارنده گوشی نام سازنده، محصول و اپلیکیشن مربوطه را مشاهده می‌کند. یک موقعیت برد برد!لیست کل یادداشت های این وبلاگ