امروز: یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۴
نقشه های دشمن برای حجاب و عفاف

عفت و حیا را از بین ببریم تا حجاب از بین برود و این کار را هم از طریق ماهواره و فیلم های آنچنانی و هم از طریق فیلمهای تلوزیونی ساخت داخل و عادی سازی رابطه با نامحرم میتوان انجام داد

نقشه های دشمن برای حجاب و عفاف

عفت و حیا را از بین ببریم تا حجاب از بین برود و این کار را هم از طریق ماهواره و فیلم های آنچنانی و هم از طریق فیلمهای تلوزیونی ساخت داخل و عادی سازی رابطه با نامحرم میتوان انجام داد

هویت دوگانه زوجین در شبکه های اجتماعی!

این روزها فضای مجازی، جوانان و آینده سازان مملکت را در مهمترین تصمیم زندگی خود که همانا ازدواج حسنه و انتخاب روش های همسرداری است، با مشکلات بسیاری مواجه ساخته و آنها را از مسیر صحیح و حق انتخابی که دارند دور می کند.

پیام رسان
از سر دوندگی های مادر م،بالاخره ما را در مدرسه شاهد پذیرفتند. و من پنج سال آخر تحصیل را در مدارس شاهد طی کردم.
توفیقی بود که کنار نفوس فرزندان شهدا همنشین باشم.
 
یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۰
پوستر های زیبا با موضوع انقلاب اسلامی و دهه فجر

برخیز که فجر انقلاب است امروز بیگانه صفت، خانه خراب است امروز هر توطئه و نقشه که دشمن بکشد از لطف خدا نقش بر آب است

یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۸
محرم و نا محرم از نگاه اسلام بخش پایانی

پیامبر اکرم صلى الله علیه و آله فرمود: هر زنى که خود را خوشبو کند و از خانه خارج شود از وقتى که بیرون مى رود تا هر وقت که برگردد مورد لعنت قرار مى گیرد. (زیرا به همین مقدار موجب جلب توجه و تهییج شهوت و فساد اجتماع مى شود

چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۲
بد حجاب بی‌دین نیست اما .

آثار رعایت نکردن حجاب 1- ناخشنودی پروردگار ۲- مورد توجه افراد غافل و خطاکار واقع شدن ...

چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۲
اینفوگرافیک امربه معروف ونهی ازمنکر

امر به معروف و نهى از منكر نه اجلى را نزديك مى‏ كنند و نه از روزى كم مى ‏نمايند، بلكه ثواب را دو چندان و پاداش را بزرگ مى‏ سازند و برتر از امر به معروف و نهى از منكر سخن عادلانه ‏اى است نزد حاكمى ستمگرتصنیف غررالحکم و دررالکلم ص 332 ، ح 7637ونکته قابل توجه این است که این واجب ازفروعات دین می باشد

چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۷
دعایی که زود مستجاب شد

 سوار تاکسی شد و خودشو کشوند کنار.توی راه همش به این فکرمیکرد که چقدر زود دعاش مستجاب شده.تو همین فکرا بود که یه لحظه چمش به آئینه جلوی راننده افتاد.باورش نمی شدانگار یکی دیگه بود که داشت به اون نگاه می کرد..

سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۰
قهرمانان می میرند، پهلوانان هرگز

معمولاً تا اسم پهلوان میاد اکثر ماها ذهنمون میره سمت سریال جذاب دهه هفتاد پهلوانان نمی میرند. یا بعضی ها یاد پوریای ولی یا تختی و...

سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۸
منتظرین دروغین فرج

غیبت، تهمت ناروایست که سال ها به تو زده ایم و غافل از آنیم که تو مدت هاست آمده ای و این ماییم که رفته ایم. آقا جان برای آمدن ما دعا کن..

دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۳
گنجی بی نیاز کننده تر از قناعت نیست

سراف کردن عملی مخالف ساده زیستی و راهی برای گستردن دام های شیطان است؛ زیرا اسراف موجب زیاده روی و زیاده روی موجب زیاده خواهی می شود، زیاده خواهی هم انسان را به خود مشغول کرده و از یاد خدا غافل می نماید.

دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۱
محجوب باش تا محبوب باشی

وقتی حجاب داری در حقیقت آنقدر در محضر خدا بزرگ شده ای که نگاه محدود خلق تو را نخواهد دید مانند خورشید که هست و می درخشد ولی کسی نمی تواند به آن نگاه کند و به آن خیره شود نه که نمی خواهد بلکه نمی تواند

پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۸
مضرات مجرد ماندن و ازدواج در سنین بالا

اگر بعد از سالها که تصمیم نداشته ای ازدواج کنی در سن بالا به فکر ازدواج بیفتی، ضررهای غیرقابل جبرانی متوجه تو خواهد بود.

پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۱
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۷
نردبان عروج

خدايا از تو متشكرم كه مرا كمك مي كني تا ادبم بوسيله الاعلي تو اوج بگيرد  یکی از همکاران اداره مون هميشه چند دقيقه يي قبل از شروع نمازظهرو عصردر حالت نشسته با خداي خويش راز ونیاز خودمانی دارند.

دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۶
علل خودنمایی و بدحجابی در دختران نوجوان!

میل به خودنمایی و ابراز وجود یکی از مهم ترین علل بی حجابی و بدحجابی در دختران است و با تربیت و هدایت درست می توان این مشکل را از بین برد

دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۷
صلوات موجب بر طرف شدن فقر می شود

صلوات سبب توانگری است چنانکه از رسول خدا روایت است که فرمود : بسیار یاد خدا کنید و بر من صلوات بفرستید که موجب بر طرف شدن فقر می شود، یعنی صلوات فرستنده را توانگر می سازد و از احتیاج به خلائق خلاصی بخشد. 

دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۲
چوب دوسر طلای مدگرایی

در سال های اخیر فرهنگ و سبک زندگی نشانه ای هدفمند برای سرمایه داران شده است. همگی شاهد هستیم که فرهنگ پوششی جامعه ای هر روز دستخوش تحولاتی از رنگ ها و اجناس گوناگون است.

پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۴
دعای سلامتی امام زمان (عج)

دانلود دعای سلامتی حضرت مهدی (عج)  با صدای مداح های ایران 

پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۷
تلاش شبکه های ماهواره ای برای بی عفت کردن مادران ایرانی

مهم‌ترین هدف شبکه‌های ماهواره‌ای، هدف قرار دادن خانواده‌هاست. این شبکه‌ها برای تمام اعضای خانواده، برنامه تولید و پخش می‌کند.

چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۳
همنشینی با کلام وحی

به اتفاق اعضای خانواده در خنکای سایه درختی نشسته بودیم که  صدای گریه ی دخترک گم شده ایی ورق نگاهها به طبیعت را پاره کرد،چند تااز خانم های مثل عقاب پریدند و چتر حمایتی خودرا  بالای سر کودک باز کردند و با نوازش های مادرانه گونه های اشک آلودش را خشک کردند.

چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۱
عدم ورود ملائکه به خانه ای که در آن سگ باشد

از ابى رافع نقل‏ کرده ‏اند که گفت: جبرئیل بر رسول خدا(صلی الله علیه و آله) نازل شد، و اجازه ورود خواست، رسول خدا(صلی الله علیه و آله) به وى اجازه داد، اما جبرئیل وارد نشد، ناگزیر رسول خدا(صلی الله علیه و آله) رداى خود را گرفت و بیرون شد و فرمود: ما به تو اجازه ورود دادیم؟ 

چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۵
پارانویای زنانه آزار جنسی

 اگر احتمالا شما به آنها راه ندهید به مزاحمت محکومید. عموم جامعه نیز بدون کسب ادله کافی مردان را محکوم می کنند و عامل مزاحمت می دانند.

چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۳
قانون عمل و عکس العمل در زندگی

با کمی دقت در اتفاقات زندگی خود و اطرافیان به یکی از قانون های حاکم بر نظام های آفرینش پی خواهید برد ، قانونی که دستاورد آن در حوزه هوا وفضا تغییرات شگرفی برای بشریت به همراه داشته ، ساخت هواپیما های غول پیکرو سفر به کره ماه و...

دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۸
حکم تقلب در امور تحصیلی!

حکم تقلب کردن چیست؟ آیا در قیامت عذاب دارد؟ اگر مسئول یا معلم راضی باشد چطور؟ آیا اگر بعد از امتحان، درس مورد نظر خوانده شود مشکل برطرف می‌گردد؟

دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۹
واکاوی‌ جنگ‌ سرد‌ ایران‌ و عربستان

برکسی پوشیده نیست که روابط ایران و عربستان در دو سه سال اخیر بد‌تر شده است. جالب اینکه با توجه به تلاش روحانی برای تقویت روابط با کشورهای مختلف، در مواجهه با عربستان روند روبه رشدی نداشتیم.

دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۳
جنگ نرم و فتنه 88

در واقع در اين روش اخبار مخابره شده يا به چاپ رسيده نوعي ادعا به‌جاي واقعيت را در ذهن مخاطب تداعي مي‌كند و با استفاده از كلماتي نظير «ادعا» منبع خبر سعي مي‌كند اولاً خبر را از دست ندهد و ثانياً صحت و سقم خبر را به‌گردن منبع مدعي آن انداخته و ثالثاً چنانچه خبر مورد تأييد قرار گرفت، اعتبار پخش آن را نصيب خود و درنهايت پيامي كه مدنظرش است را به‌همراه خبر القا كند.

شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۱
وبلاگ نویسان استان لرستان
سرباز صفر