امروز: جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۷
آمریکا به دنبال تحول فکری در مردم ایران است

آمریکا، فرعون زمانه است که خود را کدخدای دنیا می داند، با این حال امام (ره) آن ها را تحقیر کرد و شعار «مرگ بر آمریکا» سر داد و گفت آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

13 آبان؛ روز ملّی مبارزه با استکبار

روز 13 آبان که در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده و به همین دلیل این روز را در تاریخ کشور به عنوان روزی به یادماندنی به ثبت رسانده است

رابطه شجره خبیثه و سیب و گلابی!!

خدا را شاکریم که جناب روحانی دیروز در استان ما، برجام را نهال سیب و گلابی خواند که باید منتظر ثمر آن از سوی کدخدا باشیم! تا زیر پایمان علف سبز کند!

بازم وزیر اومد!

مباحثه جالب و خواندنی دو خنگول در خصوص سفرهای وزیران به لرستان.

یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۴
 ابعاد هولناک فساد ۸/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومانی را ببینید

علی قطب‌الدینی مدیر کل اسبق تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش که از مدیران میانی صندوق ذخیره فرهنگیان در خصوص اتفاقات اخیر در صندوق ذخیره، گفت: حدود ۲ سال است که از این صندوق کنار گذاشته شدم زیرا آنها به دنبال یکسان کردن افراد در این صندوق بودند.

پنجشنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۶
دیپلماسی دو گانه سوز لبخند و ذلت

صلابت و قدرت در کنار بخشایش و رحمت، ابتدایی ترین پیام معنوی این انقلاب به همه عالم است، و این همان خصلتی است که جهانیان از انقلاب اسلامی دیده اند، چرا که بهترین میراث انقلاب اسلامی ایران، اسلامی بودن اوست که اسطوره ساز حقانیت انقلاب اسلامی شده است، و این نفوذ و محبوبیت انقلاب اسلامی است که این روزها در عراق و سوریه و یمن و در دل مردم ملت های منطقه فرمان می راند، و یکی از مهم ‌ترین ابعاد اقتدار ملی ایرانیان محسوب می شود

چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۰
 تقلب
خرداد ۸۸بود که کلمه ی تقلب در انتخابات،سر زبان ها افتاد، و هشت ماه آزگار،ر خبرترین داستان خبرگزاریهای داخلی و خارجی درباره ی ایران، تقلب در انتخابات بودحالا روزگار چرخید و چرخید،
چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۴
سکانس آخر؛ عزل شیخ بی بصیرت!

تئاتر توهین آمیز "لیلی نام تمام دختران ایران زمین است" نقش بی تدبیری مدیرکل ارشاد لرستان در تایید این تئاتر و دفاع از آن دوستداران و دلسوختگان نظام را آزرده خاطر کرد.

دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۷
کلینتون و ترامپ انحطاطات اخلاقی دارند

فساد های اخلاقی "کلینتون" و "ترامپ" یکی از کوچکترین جرم هایی است که حکومت آمریکا به آن آلوده است.

دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۱
چرا لـیـبـرالـهـا به کدخدا خوش بینند؟!!

در کویر برهوت اندیشه لیبرالیستی جناب روحانی به پایان رسیده، لذا رئیس جمهور، تا کی می تواند، کوله بار شرمندگی و خجلت از ملت و رهبر را بخاطر برجام، با حیل مختلف پنهان نماید؟!

دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۴
دستانی که در ظلم با هم شریکند

این روزها با مشاهده ظلمی که بر مردم یمن و سوریه می شود این مفهوم به ذهن متبادر می شود که شاید نوادگان ابوسفیان و یزدیان زمان - که لقب آل یزید بیشتر زیبنده آنهاست تا آل سعود - قصد دارند اجداد خودرا بعد از هزاران سال روسفید کرده و چهره واقعی خودرا به تمام دنیا نشان دهند

یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۵
"مصطفی" آتش انقلاب را فروزان کرد

یکم آبان سالگرد شهادت حاج سید مصطفی خمینی است، «مرگ مشکوکی» که انقلابیون آن را شهادت نامیدند و مراسم چهلم آن زنجیره‌ای از اعتراضات را رقم زد که به انقلاب بهمن 1357 انجامید.

شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۱
چرایی توهین به فرهنگ دفاع مقدس در تئاتری بی فرهنگ!

مدتی است سخت می گذرد بر هنرمندان و خانواده شهداء و مردم دردمند و بسیار سریع و آسان می گذرد بر بی هنران عرصه غفلت.

شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۹
فرهنگی ترین دستگاه اجرایی لرستان مدیری با فرهنگ انقلابی می‌خواهد

انتقادات به عملکرد دستگاه فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در دولت یازدهم  این روزها نقل همه مجالس است از ابتدای شروع به کار حمیدرضا حنان هر از چند گاهی مسائل حاشیه‌ای کانون توجهات را به سمت این دستگاه متمرکز می‌کند.

چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۲
پشت‌پرده ماجرای استعفای جنتی

اینکه در آستانه‌ی انتخابات ساز و آواز را به دغدغه‌ی اول خلق الله تبدیل کنی، رندی می‌خواهد. اینکه حواس خلق الله را از مطالبات اصلی آنان که همان نام و معیشتشان است، پرت کنی. رندی و البته یک استعفای جنتی!

دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۷
تحلیلی درباره مصلحتِ «نیامدن» احمدی‌ نژاد
نصیحتی پدرانه و تصمیمی شجاعانه

دکتر محمود احمدی نژاد با وجودی که در 4سال اخیر با تخریب و توهین و انواع اتهام مواجه بود در حرکتی شجاعانه ، ولایتمداری و سربازی خود را با نوشتن نامه مورخ 6مهرماه 95 برای نظام و رهبر و نیروی های ارزشمند و انقلابی جامعه اثبات نمود تا بعنوان یک نیروی ارزشی و آگاه تبدیل به ذخیره ای مطمئن برای مدیریت آینده کشور در حوزه اجرایی گردد.

یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۳
شیطان در لباس شیطان

 چقدر میتواند ظالمانه باشد وقتی میبینی پرورش دهنده تروریست ها درست در مقر کشوری هست که سازمانحقوق بشر در آن کشور است سازمان ملل در آن کشور است ، چقدر ضالمانه است که خودشان میکشند خودشانمحکوم میکنند.

شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۹
اهمیت فضای مجازی

هر روز که میگذره با خودمان میگیم ای کاش در جبهه و جنگ بودیم تا ما هم در برابردشمنان دفاع کنیم و نگذاریم دشمن به کشورمان نفوذ کند، ولی آیا تا به حال به این فکر کردیده اید که جنگی که الان است بسیار بزرگتر از جنگ هشت ساله است.

شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۶
باید مراقب خطر نفوذ تفکرات شیعه انگلیسی در کشور باشیم

 باید مراقب خطر نفوذ تفکرات شیعه انگلیسی در کشور باشیم و نباید اجازه داد تفکرات شیعه انگلیسی در کشور نفوذ یابد.

دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۰
مهم‌ترین راه‌های مقابله با جنگ نرم دشمن

دشمنان با بهره‌گیری از ساز و کارهای روان‌شناختی و جامعه‌شناختی در پی آن هستند تا فرهنگ، بصیرت، روابط و نهادهای اجتماعی، احساس دلبستگی به ولایت و انسجام ملی، وحدت سیاسی و مذهبی و جزء آنرا آماج فشار وتهدید‌ها قرار دهند و زمینه‌ی تغییر رفتار و فروپاشی نظام از درون را فراهم سازند

 
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۱
ركورد اختلاس شكست!

در ميانه رقابت رسانه‌ها براي افشاي فسادهاي مالي بود كه يك خبرگزاري اصولگرا خبري را مبني بر اختلاس ٨٠٠٠ ميليارد توماني در صندوق ذخيره فرهنگيان منتشر كرد؛ اختلاسي كه به گفته اين رسانه اصولگرا توسط فراكسيون مبارزه با فساد اقتصادي كشف شده است.

دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۹
برجام ابلیسی شده که ایمان دولت را نشانه رفته است

آقای روحانی و تیم مذاکره کننده اش در همه مذاکرات ها کوتاه آمدند، امتیاز دادند، و با اینکه مطمئن بودند با دادن داشته های ایران، نفع خاصی برای مردم و اقتصاد ایران وجود ندارد، اما باز هم آن را می پذیرفتند، چون پیوند عمیقی را در رابطه با سازش با آمریکا دنبال می کنند.

یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۳
لعنت الله علی آل سعود

وای که جه غم و حسرت بزرگی بر دل هزاران هزار ایرانی و مسمانان کشور های دیگر گذاشتند که تاریخ فراموش نخواهد کرد این فاجعه و حادثه عظیم رو واقعا زبان از بیان عمق غم از این فاجعه و تنفر از آن قوم بی لیاقت و بدسرشت قاصر است.

شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۱
قراردادهای جدید نفتی باج دهی به شرکت های خارجی است

قراردادهای جدید نفتی که دولت یازدهم بنیان آن را گذاشته، باج دهی به طرف های مقابل است

شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۰
برجام مورد تائید نیست!!!!!

در رابطه با برجام حاج حسن روحانی مجدداً دچار احساس و توهم شد و در مراسم اختتامیه جشنواره شهید رجایی از خود و دولتش تشکر کرد.

پنجشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۲
آرامش و ثبات منطقه نتیجه تلاش پدافند دفاعی کشور

 امروز قدرت دفاعی ما از مرزهای خاورمیانه عبور و در یک خیز دیگر تمام اروپا و قسمت اعظمی از آسیا را در حریم دفاعی خود قرار داده که این عظمت، موجب یاس و نامیدی، بدخواهان و دشمنان ملت ما را درپی داشته است.  

سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۲
برجام بی دستاورد

 پسابرجام و بدعهدی غربی ها و به خصوص آمریکایی ها و خلف وعده های آنها در خصوص برداشتن تحریم ها و مبادلات بانکی، یکی دیگر از چالش های مهم دولت است.

شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۰
تنها دغدغه این روزهای دولت پرداختن به مسایل انحرافی است

این روزها تنها موضوع و دغدغه هیات دولت و حتی رییس جمهور، پرداختن به مسایل انحرافی است که اذهان عمومی را به سوی مسئله ای مانند لغو کنسرت ها در بعضی نقاط کشور که دارای حریم خاصی هستند، سوق می دهند.

چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۹
وبلاگ نویسان استان لرستان
سرباز صفر