امروز: چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۵۹
تعداد بازدید: ۹۲۱

کنگره ملی جعفر بن موسی علیه السلام در بخش های ادبی، هنری، فضای مجازی و مقالات علمی توسط اوقاف استان تهران برگزار می گردد. این کنگره با محوریت امامزاده جعفربن موسی الکاظم (ع) پیشوا، موقوفات، آثار تاریخی و … با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه پیشوا، کانون اندیشه آفرینان جوان و آستان مقدس امامزاده جعفر بن موسی الکاظم علیه السلام برگزار می گردد.

کد خبر: ۲۰۴۲
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۸

به گزارش «فارسی مچ» کنگره ملی جعفر بن موسی علیه السلام در بخش های ادبی، هنری، فضای مجازی و مقالات علمی توسط اوقاف استان تهران برگزار می گردد.

 این کنگره با محوریت امامزاده جعفربن موسی الکاظم (ع) پیشوا، موقوفات، آثار تاریخی و … با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه پیشوا، کانون اندیشه آفرینان جوان و آستان مقدس امامزاده جعفر بن موسی الکاظم علیه السلام برگزار می گردد.

این کنگره در چهار بخش آثار علمی(فراخوان مقاله)، آثار ادبی(شعر، داستان کوتاه، خاطره، دل نوشته، قطعه ادبی)، آثار هنری(طرح، عکس و پوستر) و آثار مجازی(سایت و وبلاگ) برگزار می‌شود.

شرایط عمومی:

تکمیل فرم تقاضای شرکت در کنگره جهت شرکت در هر یک از بخش‌ها الزامی است.

ارسال اثر به دبیرخانه به‌منزله قبول شرایط و مقررات آن است.

آثاری که در دیگر جشنواره‌ها، برگزیده‌شده‌اند پذیرفته نمی‌شود(به‌جز بخش رسانه‌های مجازی).

هر شرکت‌کننده مجاز به شرکت در تمامی بخش‌های مسابقات بدون هیچ محدودیتی به جهت شرکت در رشته خاص می‌باشد. محدودیتی برای تعداد آثار ارسالی نیز وجود ندارد.

کلیه متقاضیانی که آثارشان به بخش منتخب کنگره راه یابد گواهی شرکت در کنگره دریافت خواهند نمود

ارائه‌ی آثار در موضوع ویژه‌ی کنگره دارای اولویت است.

کنگره جعفر بن موسی (علیه‌السلام) در سطح ملی برگزار می‌شود

آثار باید به زبان فارسی ارائه شود.

دبیرخانه کنگره مجاز است آثار انتخاب‌شده را در امور انتشاراتی، تبلیغاتی، تلویزیونی و اطلاع‌رسانی کنگره مورداستفاده قرار دهد.

آثار برگزیده کنگره در کتاب مجموعه آثار کنگره به چاپ خواهد رسید.

آثار در سه گروه سنی بررسی می گردد.(زیر ۱۲سال، ۱۲ تا ۱۷ سال و بالای ۱۷ سال)

شرکت برای عموم افراد آزاد می باشد.

توجه: ۷۲ ساعت پس از ارسال اثر به دبیرخانه کنگره ملی”جعفر بن موسی علیه‌السلام” ایمیل و پیامک دریافت اثر ارسال می‌گردد در صورت عدم ارسال ایمیل یا پیامک اثر خود را مجدداً ارسال نمایید.

برای مشاهده شرایط اختصاصی هر یک از بخش های کنگره می توانید به سایت کنگره مراجعه نمایید.

آخرین مهلت ارسال در تمامی بخش ها ۲۵ آذرماه ۱۳۹۲ در نظر گرفته شده است؛ ضمن اینکه برای هر بخش از کنگره محورهای خاصی درنظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ و طبق اعلام دبیر اجرایی کنگره، به منظور معرفی هر چه بیشتر این امامزاده جلیل القدر و استفاده شرکت کنندگان محترم بخشی در سایت کنگره به نام درباره امامزاده قرار گرفته است که اطلاعات جامعی راجع به آن ارائه شده است.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت کنگره به آدرس www.jafarebnemusa.ir مراجعه نمایند.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
سرباز صفرداخلی
وبلاگ نویسان استان لرستان