امروز: پنجشنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۱
تعداد بازدید: ۶۶۶

بهمن سال 92 رهبر معظم انقلاب، سیاست های اقتصادی مقاومتی را به رؤسای سه قوه ابلاغ نمودند،و با تاکید فروان بر این ابلاغیه فرمودند:" لازم است قوای کشور بی‌درنگ و با زمان‌بندی مشخص، اقدام به اجرای آن کنند و ...

کد خبر: ۲۶۳۰
تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۱۴

به گزارش" حرف لر"  به نقل از وبگاه" مازند بلاگ":

بهمن سال 92 رهبر معظم انقلاب، سیاست های اقتصادی مقاومتی را به رؤسای سه قوه ابلاغ نمودند،و با تاکید فروان بر این ابلاغیه فرمودند:" لازم است قوای کشور بی‌درنگ و با زمان‌بندی مشخص، اقدام به اجرای آن کنند و با تهیه قوانین و مقررات لازم و تدوین نقشه راه برای عرصه‌های مختلف، زمینه و فرصت مناسب برای نقش‌آفرینی مردم و همه فعالان اقتصادی را در این جهاد مقدس فراهم آورند تا به فضل الهی حماسه‌ اقتصادیملت بزرگ ایران نیز همچون حماسه سیاسی در برابر چشم جهانیان رخ نماید. از خداوند متعال توفیق همگان را در این امر مهم خواستارم."


هم اکنون دو سال از این ابلاغیه که در 24 بند خلاصه شده میگذرد و رؤسای سه قوه به ویژه دولت محترم، باید عملکرد خود را دراین رابطه در اختیار افکار عمومی قرار دهند، چرا که رهبری با عباراتی نظیر، بی درنگ، و رویکرد جهادی، به طور صریح از اولویت داشتن این ابلاغیه نسبت به دیگر فعالیت های قوای سه گانه تاکید نمودند.


استان مازندران نیز در راستای فرمایشات مقام عظمای ولایت امام خامنه ای کبیر از تمامی فعالان فضای مجازی و آحاد مردم دعوت می کند با عکسی های خود با جمله "پویش مردمی " مطالبه آحاد مردم از روئسای سه قوه : نتیجه ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی چه شد؟ " به این کمپین بپیوندند.


همچنین هنرمندان و اهالی قلم، انتقادات و پیشنهادات خود را در رابطه با عملکرد مسئولین در قبال سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی را به سایت مازند بلاگ و حرف تو ارسال نمایند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
سرباز صفرداخلی
وبلاگ نویسان استان لرستان