امروز: پنجشنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۸
تعداد بازدید: ۵۷۰
وبلاگ"سربازان گمنام امام زمان(عج)"نوشت:

تبیلغات سوء شبکه های ماهواره ای اثرات مخربی در اعتقادات،تفکرات،شخصیت و تربیت خانواده ها و به ویژه زنان و جوانان دارند و افراد را از تفکرات و اعتقادات صحیح خود جدا می کنند تمام هدف این برنامه ها نابودی سلامت فکر و رفتار افراد است.

کد خبر: ۲۶۵۴
تاریخ انتشار: جمعه ۵ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۳

"حرف لر " به نقل از وبلاگ"سربازان گمنام امام زمان(عج)"نوشت:

برنامه های ماهواره ای به زنان و جوانان توجه ویژه ای دارند؛آن ها در تلاش هستند تا با نابودی شخصیت مطلوب زن مسلمان خانواده ها را فروپاشانده و نسلی بی بندو بار را برای آینده پرورش دهند.

مشاهده دائم برنامه ها نامناسب ماهواره افراد  را دچار حالت مسخ شدگی و ازدست رفتن عقلانیت می کند و خانواده های تحت الشعاع این برنامه ها از مسیر اصلی تربیتی خود که ریشه در مکتب اسلام دارد فاصله می گیرند.

 شبکه های ماهواره ای شبهاتی را ذهن مخاطبان  ایجاد می کنند.این شبکه ها  شبهاتی را مطرح می کنند که زنان یا جوانان در سطح دانش خود قادر به پاسخگویی آن نیستند و باید مراحل طولانی را برای دریافت پاسخ و رفع این شبهه طی کنند.

تبیلغات سوء شبکه های ماهواره ای  اثرات مخربی در اعتقادات،تفکرات،شخصیت و تربیت خانواده ها و به ویژه زنان و جوانان دارند و افراد را از تفکرات و اعتقادات صحیح خود جدا می کنند تمام هدف این برنامه ها نابودی سلامت فکر و رفتار افراد است.

 طبیعی است که وقتی در خانواده ها،بدون هیچ محدودیتی اعضای خانواده پای ماهواره می نشینند و فیلم هایی را می بینند که برای خانواده مناسب سازی نشده است و بی حجابی در آن به عنوان یک امر عادی موج می زند به مرور از حجاب ارزش زدایی شده و مفهوم و معنای حجاب در بیننده دچار تغییر می شود و زنان خانواده ترجیح خواهند داد که با حجاب کم رنگ تر و احیاناً بی حجاب در جامعه حضور پیدا کنند.

این مسئله باعمومی تر شدن بی حجابی و حتا استقبال نامحرمان از حضور زنان بی حجاب در جامعه تبدیل به ایجاد فضای خودنمایی برای نامحرمان و در ادامه روند دور شدن از دیده شدن در خانواده تبدیل به پدیده زنان خیابانی یا شکل گیری روابط نامشروع بین افراد متاهل می شود.

نمونه زشت این آسیب را می توان در بین فیلم «زنان جنانی» که علی رغم متاهل بودن با آرایش های بسیار زننده به همراه دختران کوچکشان که وی نیز آرایش شده است در خیابان ها دید، زنانی که روز دادن رفتارهای دستانه با مردان نامحرم در خیابان هیچ ابایی ندارند.

وقتی پدر یامادری به همراه پسر یا دخترجوانشان نظاره گیر فیلمی هستند  که در آن یک معاقشه ولو عفیف صورت گیرد،همین مسئله موجب از بین رفتن پرده های حجاب بین افراد خانواده و در نتیجه شکستن قبح افعال می گردد.

 تنها خدا می داند که در خانواده ای که قبح افعال شکسته شده باشد،چه اتفاقات بدی رخ خواهد داد.

حضرت علی (ع) در مورد حیا فرمود(الحیاء فعل القبیح) یعنی حیا  از انجام افعال قبیح جلوگیری می کند و واضح است که در نبود حیا و شکسته شدن حریم خانواده چه اتفاقات شومی رخ خواهد داد.

"برگرفته از ک:زمزمه صالحین"

گردآورنده:خبر افلاک /خرم آباد

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
حرف تو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۵
0
0
http://harfeto.ir/?q=node/43544

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
سرباز صفرداخلی
وبلاگ نویسان استان لرستان