امروز: سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: ۳۰۵

جدیدا برخی از تولیدی ها لباس های نامتعارف و نوشته دار را یا در لابه لای اجناس فروشگاه ها قرار می دهند و یا به عنوان اشانتیون به آنها هدیه می دهند و این فروشگاه ها هم این اجناس را در مغازه های خود در معرض دید قرار داده و به فروش می رسانند.

کد خبر: ۳۰۸۶
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۹

به گزارش حرف لر  به نقل از وبلاگ بازتاب، شبکه های ماهواره ای، برنامه های مختلف و هزاران برنامه دیگر برای انحراف جوانان به خوبی می توان دریافت که هدف اصلی کمرنگ کردن حجاب است، همان حجابی که برای ما افتخار است این روزها عده ای فکر و ذهن جوانان را با پوشش های عجیب و غریب نشانه گرفته اند.

 

 این روزها در هر فروشگاهی که وارد شوی ردپایی هنوز از لباس هایی با نوشته های زشت، تصاویری مبتذل و یا به قول خودشان روزنامه ای دیده می شود که در اظهار نظر برخی از فروشندگان مغازه ها شنیده شده که این لباس های نامتعارف به عنوان اشانتیون به فروشگاه ها داده می شود.

 

 اما این که مسئولان مربوطه تا کنون چه  اقداماتی انجام داده که هنوز هم این لباسها به وفور دیده می شوند جای سوال دارد؟

 

متاسفانه در اظها نظر برخی از فروشندگان این لباسها شنیده  می شود که خودمان هم از خرید این لباسها خبر نداشتیم و  این لباسها را از جایی که خریدیم در لابه لای بارها گذاشته و پس از باز شدن بارها دیده شده که لباسها را فرستاده اند اما عده ای دیگر از فروشندگان این لباسها می گویند که این لباسها را در هنگام خرید به عنوان اشانتیون به ما داده اند.

دشمنان ما نه تنها از این راه بلکه هزاران برنامه دیگر برای  انحراف جوانان ما انجام میدهند  و سرمایه گذاری های فراوانی برای رسیدن به هدف اصلی خود که کمرنگ کردن حجاب است انجام میدهند 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
سرباز صفرداخلی
وبلاگ نویسان استان لرستان