امروز: جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۵۲
تعداد بازدید: ۳۹۵

دریافت کنندگان حقوق‌های نجومی خائن به خون شهدا و نظام و انقلاب بوده و آبروی دولت ها و احزاب را می برند.

کد خبر: ۳۱۶۸
تاریخ انتشار: دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۸

به گزارش حرف لر  

ما نباید فیش های حقوقی را آنقدر بزرگ کنیم که همه کارکنان و کارگزاران شریف و مسئولین حاکمیت را زیر سوال ببریم چرا که بیش از نود و چند درصد از مسئولین و کارمندان حقوقشان را بر اساس نظام هماهنگ حقوق دریافت می کنند.

در این بین درصدی از افراد وجود دارند که متاسفانه حقوق های نجومی دریافت می‌کنند اما متاسفانه شنیدیم که یکی از وزرا  گفته بود حقوق‌های نجومی این چنینی در همه دنیا مرسوم است و در حقیقت این وزیر بی عقل است که از این حرف ها می زند و این در حالی است که گزارش داریم خود این فرد عضو هیات مدیره ده ها شرکت و موسسه است، و امیدواریم خداوند شرّ این افراد را از سر مردم بکند

دریافت کنندگان حقوق های نجومی آدم‌های زالو صفتی هستند که به بیت المال رحم نمی کنند و این افراد حتی به شرف و آبروی انقلاب و نظام اسلامی هم رحم  نمی کنند و آبروی دولت ها و احزاب خود را هم می برند.

بحث فیش های حقوقی و مقابله با آن یک بحث سیاسی چپی و راستی نیست چراکه چنین افرادی هر جا باشند باید با آنها برخورد شود .

این افراد نباید فقط از شغل خود عزل شوند، بلکه باید به عنوان خائن و دزد هم معرفی شده و ضمن برگرداندن پول های بیت المال باید با آنها برخورد قضایی شود.

ما از قبل هم پرداخت بعضی حقوق های نامتعارف را می دانستیم لکن گوش شنوایی وجود نداشت اما اخیراً هجمه‌ایی علیه آن بوجود آمد و لذا امروز باید اقدامی صورت بگیرد که دریافت کنندگان حقوق های نجومی مثل قارچ رشد نکنند.

 نظام هماهنگ حقوق باید به گونه ای طراحی شود که همه موسسات و نهادهای وابسته به دولت بر اساس آن حقوق پرداخت کنند تا اجازه ندهد یک هیئت مدیره برای خودش حقوق تعیین کند.

ما دریافت کنندگان حقوق های نجومی را خائن به خون شهدا و خائن به انقلاب و خائن به دولت ها و حاکمیت می دانیم و این افراد در هر حزب و دولتی که باشند آبروی آن را می برند.

 

  "وجدان تو پول است، آن را داری ای دارا                تو دیگر معنی و مفهوم وجدان را چه می دانی"

  "تو که در خانه سنجاب و خز هم پوستین داری ،     تن عریان و سرمای زمستان را چه می دانی"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
سرباز صفرداخلی
وبلاگ نویسان استان لرستان