امروز: جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۲
تعداد بازدید: ۱۱۷۴

فاجعه منا هرگز از اذهان عمومی مردم دنیا و بخصوص امت اسلام پاک نخواهد شد چرا که این رویداد نلخ، حادثه دلخراش که در حرم امن الهی رخ داد، مصیبت بزرگی بود که موجب تألم عالم اسلام شد.

کد خبر: ۳۲۰۶
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۹

به گزارش حرف لر  به نقل از وبلاگ

 فاجعه منا هرگز از اذهان عمومی مردم دنیا و بخصوص امت اسلام پاک نخواهد شد چرا که این رویداد نلخ، حادثه دلخراش که در حرم امن الهی رخ داد، مصیبت بزرگی بود که موجب تألم عالم اسلام شد.

 مسلمانان باید همه با هم مدیریت حج را با امنیت تضمین کنند و این خاندان وابسته به استکبار که نقش خائن‌الحرمین را ایفا می‌کنند، دستشان از حرم امن الهی دور شود.صبر خانواده‌های شهدای منا ستودنی است.

خانواده‌های معظم شهدا الگوهای کم‌نظیر دفاع از انقلاب و آرمان‌های والای آن هستند و زنده نگه داشتن یاد وخاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای مدافعان حرم و شهدای منا که به خاک وخون کشیده شدند، تکلیفی است که بر دوش همه است.

 نباید مظلومیت شهدای فاجعه منا فراموش شود، خاطرنشان ساخت: جنایت آل سعود باید پیگیری شود تا چهره واقعی عاملان این واقعه غمبار بر مردم دنیا آشکار گردد.

می‌بایست انعکاس مطلوبی از مظلومیت شهدای منا در جهان اسلام نشان داده شود چرا که به شهادت رسیدن شمار زیادی از مسلمانان جهان در حج ابراهیمی نشانه بی کفایتی آل سعود در مدیریت حج ابراهیمی بود و رسوایی آل سعود در بین تمام ملت‌های مسلمان از آثار خون این شهدای مظلوم است.

آل‌سعود، سرسپرده استکبار و تابع دستورات آنان هستند و دنیای اسلام از بی‌تدبیری و اطاعت بی‌چون و چرای آنان از آمریکا و صهیونیسم، خسارات زیادی را متحمل شده است.

 فاجعه تلخ منا در حج ابراهیمی سال گذشته، این رویداد را برنامه‌ریزی شده،واقعه تلخ منا باید در یادها و اذهان عمومی مردم بماند و اجازه داده نشود که به فراموشی سپرده شود.

 استکبار عامل شهادت شهدای منا بود، فاجعه منا، برنامه‌ریزی شده بود و موجب شد تا عزیزانی از کشور ما و سایر کشورهای مسلمان، با لب تشنه به شهادت برسند.

فاجعه منا را نشان دهنده اوج عجز و حقارت استکبار دانست ومقصر اصلی فاجعه منا، آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها می‌باشند.

آل سعود را ابزار دست صهیونیسم دانست و  این رویداد تلخ و غمبار، یک اتفاق نبود، بلکه سناریویی از پیش تعیین‌شده بود که آل‌سعود به دستور استکبار جهانی در آن نقش ایفا نمود تا بتواند در راستای تحقق اهداف استکبار و ایجاد تنش در منطقه کمک کرده باشد.

 عامل اصلی وقوع فجایعی همچون فاجعه منا، حضور تروریست‌ها در سوریه، فجایع وقوع یافته در یمن و بحرین و فلسطین و کشتار بیرحمانه برادران مسلمان در سراسر دنیا، استکبار جهانی است.

 استکبار برای رسیدن به اهداف شوم خود، از ابزاری همچون تروریست‌های داعش و دولت‌های مزدور برخی کشورها در منطقه استفاده می‌کند و در حقیقت باید گفت که داعش و امثال این گروه‌های تروریستی، چیزی جز یک ابزار در دست استکبار و صهیونیست‌ها نیستند و عامل اصلی ناامنی‌ها و جنایت‌ها، به برنامه‌های استکبار جهانی برای ضربه زدن به اسلام برمی‌گردد.

 باید بغض استکبار و صهیونیسم در دل داشت و این معنی تبری جستن از دشمنان دین خداست، تصریح کرد: تلاش دشمنان برای ناامن کردن جمهوری اسلامی ایران ثمره‌ای نداشته و آنان برای رسیدن به اهداف شوم خود ناکام مانده‌اند.

امروز به برکت ایثارگری شهدا و ولایت فقیه، جمهوری اسلامی ایران از امینت بالایی برخوردار است و این در حالی است که بیشتر کشورهای منطقه و حتی دورترین نقاط اروپا از ناامنی رنج می‌برند.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
مدیر وبلاگ جنگ نرم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۶
0
0
سلام همسنگر عزیزم .لطفا مطالبم را انتشار دهید آدرس لینک : http://jnarm.blogfa.com/post/332

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
سرباز صفرداخلی
وبلاگ نویسان استان لرستان