امروز: پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۲
تعداد بازدید: ۴۱۵

حالا که AFC موافقت نکرد بازی تیم ملی فوتبال ایران و کره ای جنوبی در روز دیگه ای برگزار بشه،مسئولان ما میتوانند از این به عنوان یک فرصت استفاده کنند .از همه کسانی که میخوان به تماشای بازی درورزشگاه آزادی برن خواهش میکنیم با پیراهن مشکی برید 

کد خبر: ۳۳۰۶
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۶

به گزارش حرف لر  به نقل ازوبلاگ جنگ نرم نوشت :

حالا که AFC موافقت نکرد بازی تیم ملی فوتبال ایران و کره ای جنوبی در روز دیگه ای برگزار بشه،مسئولان ما میتوانند از این به عنوان یک فرصت استفاده کنند .از همه کسانی که میخوان به تماشای بازی در ورزشگاه آزادی برن خواهش میکنیم با پیراهن مشکی برید و نود دقیقه توی ورزشگاه یک مراسم عزاداری ۷۰هزار نفری رو برگزاری کنید،در میان بازیلبیک یا حسین را طنین انداز کنیم.از فدراسیون فوتبال و مسئولین مرتبط خواهش میکنیم حداقل این کار را بکنند، وقتی اسم امام حسین (ع) در میان باشه باقی چیزا اولویت کمتری دارن پس توی ورزشگاه بزرگترین مراسم عزاداری حسینی را اجرا میکینم.هم احترام به آقا است و هم نشانه ای با طعم اعتراض به AFC وFIFA و هم کاری کرده ایم کهامام حسین(ع) و پیام عاشورا  به جهانیان شناخته بشود .

دشمنان اسلام هر روز با حقه های کثیف و پست سعی میکنند مردم کشورمان را از رفتن به مسجد و عزاداری و هیئت های مذهبی باز دارند .

این تنها کارشنون نیست که بگیم اشتباه شده یا تصادفی شده نخیر .بلکه در بیشتر مسابقات و جام جهانی ها همیشه سعی کرده اند وقت و زمانش را طوری تنظیم کنند که درست به مراسمات مذهبی  و اسلامی بخورد مثل المپیک لندنکه به ماه رمضان افتاده بود یا مسابقات جهانی والیبال که به ماه رمضان و درست موقع بعد از افطار انداخته بودند تا مردم وقت نکنند به مسجد و ... بروند و یا مسابقات دیگه...

ای مسلمان در آخرت نمی پرسند که نتیجه فوتبال چی شد ای شیعه در آخرت نمی پرسند که بازی چی شد بلکه ازتون میپرسند در جای که میتونستی و امکانش را داشتی چرا اسلام را تبلیغ نکردی ؟ چرا دین حق و پیامبر حق را به جهانیان نشناساندی چرا؟

وقت این بازی ها را تعیین کرده اند و دیگه هم نمیشه کاری کرد ولی میتوانیم از این بازی ها بهترین کارها را انجام بدیم .طبق قوانین بین المللی استفاده از شعارهای مذهبی تنها در صورتی ممنوع است که این شعارها به صورت نژادپرستانه  و در مخالفت با شخص یا اشخاصی خاص در ورزشگاه ها سر داده شود.

بنابراین عزاداری در حین برگزاری مسابقه ایران و کره جنوبی، از نظر قانونی هیچ ایرادی ندارد.

پس چه بهتر که بتوانیم امام حسین(ع) را و پیام عاشورا را به جهانیان بشناسانیم .طبق آمار بازی ایران و کره یکی ازحساس ترین بازی هاست و بیننده زیادی خواهد داشت .

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
سرباز صفرداخلی
وبلاگ نویسان استان لرستان