امروز: جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۴۷
تعداد بازدید: ۳۱۱

مدتی است سخت می گذرد بر هنرمندان و خانواده شهداء و مردم دردمند و بسیار سریع و آسان می گذرد بر بی هنران عرصه غفلت.

کد خبر: ۳۳۵۸
تاریخ انتشار: شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۹

به گزارش حرف لر  

شاید توقع گرمی بازار فرهنگ دفاع مقدس و ارزش ها و آرمان های انقلاب توقعی زیاد باشد از مجموعه ای که شاید " آبی از آن گرم نمی شود".

 

آبی که از سرچشمه گل آلود است پایین دست آن کدرتر و گل آلودتر خواهد شد تا جایی که نمی توان چهره واقعی انسان را در آن دید خواه قرص قمر روی باشد و فرشته خصال، خواه زشت روی باشد و دیو منش؛ همه را گل آلود و کج و معوج و زشت نمایان جلوه می کند.

 

مجموعه ای که عملکردشان از فرهنگ خدا پرستی به کدخدا پروری سوق پیدا کند ثمره درختش می شود پرورش توهین کنندگان به فرهنگ ایثار و شهادت.

 

قلم ها، مرکب خون بنگارند بر لوح شکسته دل داغدار امت شهید داده باز دردشان را مرحمی نیست از این بی تفاوتی مسولان بیگانه با فرهنگ شهادت.

 

آب از سرچشمه گل آلود است عروسکان خیمه شب بازی را اختیاری نیست تا وقتی که رشته افکارشان در دست سیاست بازان باشد.

 

شاید با تغافل عوامل این تئاتر دون را بخشید اما دفاع تمام قد مدیر کل ارشاد لرستان از این نمایش را هرگز، آب از سرچشمه گل آلود است.

 

جناب آقای حنان! مردم از شما توقع حفظ ارزش ها در اداره کل ارشاد دارند؛ آنها را ناامید نکنید!

 

آیا به یاد دارید که رهبر حکیم انقلاب در نمایشگاه کتاب مهمترین رخداد فرهنگی وزارت ارشاد شرکت نکردند؟! آیا به یاد دارید که آثار فاخر انقلاب و دفاع مقدس در جشنواره فجر کنار گذاشته شد؟! آیا به یاد دارید که امام خامنه ای صراحتا به وزیر ارشاد فرمودند آبی از این وزارت خانه گرم نمی شود؟!

 

مردم ایستاده اند پای آرمانشان، هرچند عده ای فروشنده‌ی غیرتشان اند در پس سوت و کف ممتد جایزه اسکار.

 

توهین گروه تئاتر"لیلی نام تمام دختران ایران زمین است" به شهدا و رزمندگان مانند میوه های بدبو آویزان بر شاخه های خشک غفلت ریشه در افکار و اندیشه های تسامح محور نسبت به نفوذ فرهنگ منحط غرب است.

 

همان خطر نفوذ تغییر باور جهاد و شهادت، تغییر شهید حسین فهمیده ها به حسین فهمیده ای سکولار، حذف فرهنگ شهادت، تحریف فرهنگ شهادت، تخریب فرهنگ شهادت در گوشه و کنار افکار و اعمال مدعیان گفتمان ریشه در خود باختگی و وادادگی مقابل فرهنگ منحط غرب دارد، ذوق زدگی در مقابل خط و خال فرهنگ سمی غرب نتیجه اش می شود همین تئاتر سخیف، نتیجه می شود فروش غیرت در جشنواره ها، می شود حذف هر عنوان و محتوای انقلابی.

 

این تئاتر میوه است؛ میوه فراموشی اسلام ناب محمدی (ص)، شاخه نیست ساقه نیست ریشه نیست میوه تفکرات خوشبین به غرب است، ریشه باید خشکانده شود، ریشه در نفوذ فرهنگی دارد تغییر و تخربب باورهای انقلابی در بین مردم تبعاتش سخت تر از تخریب خانه و سرزمین است.

 منیع: سفیر افلاک 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
سرباز صفرداخلی
وبلاگ نویسان استان لرستان