امروز: سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۷
تعداد بازدید: ۲۲۹

این روزها با مشاهده ظلمی که بر مردم یمن و سوریه می شود این مفهوم به ذهن متبادر می شود که شاید نوادگان ابوسفیان و یزدیان زمان - که لقب آل یزید بیشتر زیبنده آنهاست تا آل سعود - قصد دارند اجداد خودرا بعد از هزاران سال روسفید کرده و چهره واقعی خودرا به تمام دنیا نشان دهند

کد خبر: ۳۳۶۴
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۵

به گزارش حرف لر  به نقل از وبلاگ قادرون نوشت:

 

این روزها با مشاهده ظلمی که بر مردم یمن و سوریه می شود این مفهوم به ذهن متبادر می شود که شاید نوادگان ابوسفیان و یزدیان زمان - که لقب آل یزید بیشتر زیبنده آنهاست تا آل سعود - قصد دارند اجداد خودرا بعد از هزاران سال روسفید کرده و چهره واقعی خود را به تمام دنیا نشان دهند.

 

حمله به مردمی بی دفاع و کشتار کودکان و زنان مسلمان و مظلوم دل مشغولی این روزهای حکومت عربستان شده است.

 

کودک کشی و ظلم و ستمی که فقط از آل ابی سفیان برمی آید و تلاقی آن با ایام محرم و شهادت و اسارت آل ا... دل هر مسلمانی را به درد می اورد .

 

نکته دیگر همراهی و همگامی جهانی با این ظالمین و قاتلین بالفطره است که نه تنها سعی در جلوگیری از آن نمی کنند بلکه با تصویب قطعنامه و ارسال سلاح و چشم پوشی راه را برای انجام ظلم باز میکنند.

 

کشورهای جنایتکاری چون آمریکا و انگلیس و فرانسه و یا کشورهای حاشیه خلیج فارس مصداق همان کسانی هستند که در زیارت عاشورا از انها به ( مشایعت کنندگان و بیعت کنندگان و متابعت کنندگان ) تعبیر شده است.

 

و همه اینها در ظلم شریک هستند ، حتی کشورهایی که باشنیدن و دیدن این ظلم به ادامه آن راضی هستند شریک جرم عربستان می باشند.

 

و اینروزها که زیارت عاشورا می خوانیم بدانیم که مصادیق لعن در زیارت عاشورا فقط یزید و شمر و عمر سعد زمان امام حسین نیستند بلکه جریان عاشورا هنوز هم ادامه دارد و تقابل حق و باطل همیشگی خواهد بود.

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها: ظلم یمن سوریه 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
سرباز صفرداخلی
وبلاگ نویسان استان لرستان