امروز: سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۷
تعداد بازدید: ۲۷۴

فساد های اخلاقی "کلینتون" و "ترامپ" یکی از کوچکترین جرم هایی است که حکومت آمریکا به آن آلوده است.

کد خبر: ۳۳۷۱
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۱

کانون وبلاگ نویسی حرف لر  

با صرف نظر از اختلافاتی که بین کاندیدهای امریکا هست؛ نظام امریکا نظامی مبتنی بر یک سری برنامه های دراز مدت است و رئیس جمهور در آن برنامه ها تاثیری چندانی ندارد.

 رئیس جمهور آمریکا بیشتر سُنبل برنامه هایی است که می خواهند اجرا شود و این برنامه ها به شدت تحت تاثیر نظام صهیونیسم است.

 

سیاست های این ها به گونه ای است که دنیای استکبار را مدیریت می کند و در این خصوص حرف اول را می زند.اگر هر رئیس جمهور برای آمریکا انتخاب شود؛ تغییر اساسی چندانی در برنامه های دراز مدت آن ها ایجاد نمی شود، به نظر من رای آوردن "کلینتون" ادامه همین وضعیت امروز جهان است و اگر "ترامپ" هم رای بیاورد تغییر جدی در سیاست ها اتفاق نمی افتد چون این ها کاره ای نیستند.

با توجه به اختلاف هایی که جمهوری خواهان و دموکرات ها دارند؛ روی کار آمدن هرکدام از نامزدهای تاثیری چندانی ندارد و اگر هم اختلافی باشد در اجرای این سیاست ها و نرم و خشن بودن آنها است.

 نقاط مشترک این دو کاندیدا ریاست جمهوری آمریکا یک بحث دیگری که در انتخابات امریکا وجود دارد, انحطاط اخلاقی این دو نامزد انتخاباتی است که می خواهند با هر وسیله ای به قدرت برسند، اگر ما با بصیرت به این موضوع نگاه کنیم آن چهره زشت لیبرال دموکراسی را می بینیم.

  فساد های اخلاقی "کلینتون" و "ترامپ" یکی از کوچکترین جرم هایی است که حکومت آمریکا به آن آلوده است.در سال های گذشته نیز شاهد این گونه انحطاطات اخلاقی بوده ایم، زمانی که همسر خانم "کلینتون" می خواست رئیس جمهور شود در جمع همجنسبازان آمریکا رفت و گفت: «من از جنس شما هستم.»

 صاحب نظران  و افراد سیاسی آمریکا در مورد انحرافات اخلاقی ترامپ موضوع حمایت از حقوق زنان را به میان می کشند درصورتی که باز هم اینجا یک نگاه  ابزاری به زنان دارند و این به این معناست که  زنان را فقط برای رای شان می خواهند .و خیلی نگران انحطاطات اخلاقی نیستند.

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
مدیر وبلاگ جنگ نرم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۳
0
0
http://jnarm.blogfa.com/post/355

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
سرباز صفرداخلی
وبلاگ نویسان استان لرستان