امروز: چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۵۶
تعداد بازدید: ۳۲۶

آقا این جا همه بد شدیم ، راه را گم کرده ایم و هر سو به دنبال دنیا می دویم و برایمان مهم نیست که در دو قدمی ما چه می گذرد ، مولا می شود بیایی ؟

کد خبر: ۳۴۹۳
تاریخ انتشار: یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۷

به گزارش حرف لر  به نقل از وبلاگ "ریزه نیوز" نوشت:

  روز جمعه از راه رسیده است و هنوز من بین رفتن و ماندن ، بنا بر ایستادن گذاشته ام ، و بر عقیده ای که اشتباه است پا فشاری می کنم ، هر چند که می دانم ، کم کم ماندنم دارد مرا به مردابی تبدیل می کند ، اما بین این منجلاب دست و پا می زنم ، شاید که به نوایی برسم .

 

دیگر برایم تمام خوبی ها در دنیا خلاصه می شود و آرزویم یک زندگی شاهانه و مجلل است و به هیچ کس اهمیت نمی دهم  ، حتی اگر لازم باشد ، حاضرم هر کسی را پله کنم و بالا و بالاتر بروم .آری برایم گدا و گشنه ها جایی در قانونم ندارند . چون که هدفم دنیایی سراسر از شکوه و قدرت و ثروت است .

 

 

وقتی که از خیابان های شهرم می گذرم ، با دیدن دست های خالی که  رو به سویم دراز می شوند لبخند می زنم و زیر چشمی نگاهی تحقیر آمیز به دستان لرزان گدایان می اندازم و نامشان را متکدی گذاشته ام تا حداقل بهانه ای برای فرار از واقعیت ها داشته باشم .

 

شب ها راحت می خوابم و از اینکه صدای خنده ی کودکم تا آن دورها از منزلم شنیده می شود سرمستم و آن وقت که لباس پاره و مندرس کودک همسایه ام را می بینم ، و به خود می بالم که لباسش به گرد پای لباس خواب پسرم هم نمی رسد .

 

 

 

و من هم چنان مغرورم که شب ها بوی غذا تمام ساختمان محل زندگی ام را بر می دارد و بوی  سرخ کردن غذایی از منزل همسایه ام در فضا نمی پیچد و خوشحالم که حداقل از همسایه هایم سر ترم .

 

 

 

مهم نیست برایم وقتی می بینم که کودک همسایه ام از گرسنگی خوابش نمی برد در حالی که می توانستم امشب دو قرص نان بخرم .آری آقا زندگی های این روزهای ما کمی بی درد و پر از خودنمایی شده است ، حال می دانم که چرا هنوز به 313 نفر نرسیده ایم .

 

 

آقا شاید وقت آن رسیده است که به خاطر من نه ، و به خاطر تمام مردمان بی درد اطرافم نه ، اما آقا لطفا به خاطر کودک گرسنه ای بیا که شب ها در این روزگار پر از رفاه ، لقمه ی نان خشکی ندارد !

 

آقا می شود بیایی ، در حال که ما هم چنان در خوابیم ...

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
سرباز صفرداخلی
وبلاگ نویسان استان لرستان